top of page
Cactus Plant

Наталя Соболь

Курси А1-А2

Чудові курси! Сучасні і молоді викладачі, які дійсно люблять свою справу і роблять її добре. За 8 місяців з рівня "нуль" я вивчила стільки, що дало змогу поїхати на 3 тижні на літні курси швецької мови в Упсалу на рівень В1.

Було страшно, що буду пасти задніх, не зможу повноцінно розуміти і говорити швецькою...

Але все пройшло гладко і майже безболісно!:)

А це означає одне - Svenska Språkets Skola дає знання на високому рівні! А у команді з чудовими вчителями і своєю старанністю ви зможете досягти успіху за помірну ціну:)

Twisted Roof Structure

Катерина Кравчук

Курси В1-В2 та Offentlig svenska

Курси SLS сприяли поповненню моєї лексики, вивченню нових аспектів граматики, регулярному тренуванню усної та письмової шведської мови. Наразі це допомагає мені у пошуку інформації для написання кандидатської дисертації, а також у спілкуванні з носіями мови. Сподіваюсь, що подальше вивчення шведської з SLS допоможе мені у майбутньому професійному житті.

Boats in the Water

Катерина Кузнецова

Курс А1

Почала розмовляти зі шведами))), Познайомилася з однодумцями, почала сортувати сміття!

Lake

Олександра Зав’ялова

Курс А1

Знайомство з мовою, мені дуже сподобалось, що наш вчитель Анастасія кожного уроку заохочувала кожного з нас розмовляти, практикувати пройдені слова і граматику. Це допомогло почати говорити. Також сподобались цікаві завдання поза основною книжкою.

Gradient Ocean

Яна Варшицька

Курси А1

Курси дали мені натхнення та бажання продовжувати вчити шведську) Я вважаю, що дуже швидко змогла опанувати хоч і не високий рівень, але достатній, щоб почати розмовляти зі шведами завдяки вашим курсам.

Blue Washed Wall

Ірина Воскобоєва

Курс А1

Я була повний нуль на початок занять, ваш курс відкрив мені цікаву та складну шведську мову, я почала чути і розуміти мову (бо до цього це був якийсь не зрозумілий саунд та все), писати хоч і з помилками)), читати, розуміти та говорити)))

Pink Apple, Purple Background

Мілена Мельник

Курс А1

Практичне втілення моєї любові до Скандинавії у знання в голові, а ще можливість не тільки опанувати базу мови, але й трішки краще зрозуміти через неї шведську культуру ❤

Pink to Orange Gradient

Illia Snietkov

Курси А2 та В1

Выросла уверенность в общении на шведском языке, курсы заложили основы практики.

bottom of page