top of page
Лампочки

Знайомся, наші викладачі!

У нашій школі працюють лише досвідчені та людяні вчителі, які присвятили усе своє свідоме життя вивченню шведської мови та культури. Тепер вони готові з радістю поділитися своїми знаннями з Тобою!

angelina_gusar

Ангеліна

"Hej! Привіт!

Щиро рада нашому заочному знайомству та Твоєму інтересу до шведської мови і культури!

Від імені директора і засновниці SLS обіцяю, що ми зробимо усе можливе, аби Твоє навчання у нас було продуктивним, захопливим та приємним.

Моє знайомство зі шведською мовою майже 10 років тому було практично випадковим та доленосним. І, як це зазвичай буває, згодом шведська мова стала моєю справжньою любов'ю на все життя. =)

Я пишаюся нашою командою та вірю в те, що ми покликані не просто викладати якусь екзотичну іноземну мову, але й можемо своєю справою та своїм прикладом змінювати долі людей на краще і - внаслідок цього - також змінювати нашу країну.

P.S. Якщо маєш будь-які питання, пиши, буду рада допомогти!"

Email: angelinagusar92@gmail.com

anastasia_selezniova

Ася

"Говоріть з селянами мовою селян, з вченими латиною, а з нами - шведською!

Ми почнемо тренувати розмовні навички вже з перших занять.

Головна умова - бажання вчитись новому, а навчальні матеріали можете залишити за нами.

Повсякденні діалоги, блоги, новини та навіть поезія стануть невід’ємною частиною нашого «шведського» життя, адже не поринувши у культуру, не вивчити мови - у цьому запевняю вас зі свого дворічного досвіду викладання
Välkomna!"

Email: Slznva@gmail.com

IMG_20180922_151620266.jpg

Діана

"Якщо ти з тих вiдчайдушних шукачiв пригод, якi готовi iнтенсивно вивчати шведську мову - тобi до мене!
Пiвнiчнi краïни та шведська мова - моє натхнення, яким я з радiстю дiлюсь з кожним учнем. 
У вивченнi мов  пропоную особистий пiдхiд i вважаю, що мова живе разом з нами i у нас, головне -  вiдкритись для нових звершень) 
З перших занять допомагаю опанувати хитрощi вимови i вчу застосовувати граматику на практицi, а також  поступово переходжу  з пояснень украïнською на шведську, що допомагає усням швидше звикнути до мови. Використовую шведськомовнi матерiали.

Дуже люблю подорожувати Швецiєю, була там як за навчальними порограмами, так i з особистоï цiкавостi, тож маю багато  смiшних iсторiй про шведський  спосiб життя) 
Отже, iз задоволенням стану твоïм провiдником у новий, цiкавий i великий свiт шведськоï мови

Щиро рада нашому заочному знайомству та Твоєму інтересу до шведської мови і культури!

Email: raincat75@gmail.com

marina_nevoit

Марина

"Можу твердо сказати, що шведська мова - це одне з моїх найрозумніших та найкращих рішень у житті.

Мені дуже подобається мелодика шведської мови, і я хочу допомогти своїм студентам зрозуміти та полюбити зучання цієї непростої, на перший погляд, скандинавської мови та, звичайно, опанувати її вимову.


Я дуже привітна та цілеспрямована, люблю допомагати іншим людям, лояльно та терпляче ставлюся до студентів. =)

Окрім шведської мови маю також багато інших інтересів, тому нам точно буде про що поговорити на уроках.

На своїх заняттях завжди намагаюся використовувати нові оригінальні методики, щоб зацікавити студентів та зробити процес вивчення шведської мови цікавим та захопливим!". 

Email: marinkanevojt1998@gmail.com

photo_2018-10-21_11-30-30.jpg

Поліна

"Всім привіт! Мене звати Поліна. Вже декілька років я викладаю шведську і не перестаю радіти цій можливості. Сама також продовжую вчитися, їздити до цієї чудової країни та спілкуватися зі шведами.

Мої учні - різного віку. Та усім їм шведська мова потрібна з різних причин: відкрити нові переспективи на роботі, мігрувати до Швеції, навчитися спілкуватися з друзями або родичами їх рідною мовою або вивчити нову культуру та мову для загального розвитку. Але усіх їх об`єднує бажання вчитися, а для мене дуже важливо знайти підхід та навчити кожного. 

Вважаю, що інша мова - це інше бачення світу. Буду щаслива допомогти Вам відкрити для себе нові обрії :)"

Email: polina.m111148@gmail.com

yaroslav_turbil

Ярослав

"Hej! Trevligt att träffas!

Привіт! Приємно познайомитися! Мене звуть Ярослав, і я викладаю шведську мову протягом трьох років.

Як я познайомився зі Швецією?

У 2016 році мені вперше пощастило побувати в Швеції, коли я проходив курс шведської мови в Billströmska folkhögskolan.

З серпня 2017 по січень 2018 року я навчався в місті Växjö в Linnéuniversitetet.

Двічі мені вдалося отримати стипендію на навчання в Швеції від Svenska Institutet. А ще, закінчивши КНУ, я став бакалавром шведської філології.

Отже, трохи про мою роботу й методику. Використовую тільки найкращі шведські підручники і матеріали (наприклад, Rivstart, Mål, Form i Fokus), різні граматичні курси. Постійно поповнюю свою бібліотеку, щоби йти в ногу з часом і користуватися актуальними і популярними в Швеції підручниками.

В процесі роботи зосереджуюся на вивченні сучасної, живої мови, тому невід'ємною частиною занять є читання і перегляд новин. Люблю також працювати з художньою літературою. Хіба не цікаво дізнатися, як відомі вислови Карлсона звучать в оригіналі?

Гарантую, що на заняттях нудьгувати Ви не будете!

Я вітаю неформальний підхід до навчання, тому що вважаю: якщо Ви на "ти" з викладачем, тоді і стати на "ти" зі шведською мовою буде простіше.

Тож запрошую на мої заняття!

Vi ses! Побачимось!"

Email: yaroslavturbil@gmail.com

bottom of page